Arnavutköy Petek Temizleme

Arnavutköy Petek Temizleme

Arnavutköy Petek Temizleme faaliyetimizle hizmetinize hazırız. Kış aylarında ısınmamızı sağlayan kombi ve buna bağlı olan peteklerin yılda bir defa bakımı şarttır. Bu artık çoğunluk tarafından bilinen bir kriter. Kombi cihazının bakımı ile cihazınızdan daha yüksek verim alırsınız.

Uzun süre bakımı yapılmayan peteklerin içinde kireç oluşur. Tabi zaman içinde biriken bu kireç suyun devir daim işlemini güçlendirerek ısınma kalitesini düşürür. İşte burada sorun başlar.

Bu durumda ısınmak için kombinizin derecesini artırmak zorunda kalırsınız. Bu da yüksek doğalgaz faturası anlamına gelmektedir. Bakım gerektiğinde Arnavutköy Petek Temizleme ekibimiz gerekenleri en iyi şekilde yaparak kaliteli ısınmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Petek Temizliği

Petekler içinde bir süre sonrasında biriken kireç çamurumsu bir hal alır. İçerisinde sıcak su dolaşan peteklerdeki bu çamurumsu oluşum ısıtmanın verimli olmasına engel olur.

Ekiplerimiz petekleriniz içinde kimyasal bir sıvı dolaştırmaktadır. Bu sıvı petekler içinde bulunan kireci ve pislikleri söküp atmaktadır. Bu sayede rahat devir daim yapan sıcak su yardımıyla petekleriniz yüksek ısı verecektir.

Arnavutköy Petek Temizleme işlerinizde tecrübe sahibi personellerimiz peteklerinizin yıpranmış olup olmadığını kontrol etmektedir. Peteklerde kaçak varsa bu kaçakların da onarım yapılması gerekmektedir.

Bu kaçaklar kombi basıncının düşmesine ve cihazınızın devre dışı kalmasına sebep olur. Verimli bir ısınma ve uzun ömürlü kullanım için cihaz ve petek bakımı yaptırmanız sizi ileride oluşacak büyük arıza maliyetlerinden kurtarmış olur.

Profesyonel Ekibimizle Hizmetinizdeyiz

Servis ekibimiz kombi bakımı konusunda tecrübelidir. Kombiniz açılarak içinin temizleme işlemi profesyonel olarak yapılır.  Kombi içindeki sensörler ve tüm parçalar kontrol edilir.  Elektrik, gaz ve su devreleri hata ihtimaline karşı incelenir.  Ayrıca atık gaz tahliye sistemi denetimden geçirilir.

Bakım esnasında kombinizde bir sorun tespit edildiğinde servis personelimiz sizi bilgilendirmektedir. Arızalı veya arızaya yol açacak bir parça varsa onayınız alındıktan sonrasında garantili orijinal yedek parçası ile değiştirilmektedir.

Servis olarak müşterilerimizi gereksiz maliyetler ile karşı karşıya bırakmamakta ve memnuniyetlerini gözetmekteyiz.

Kombi arızalarınızda değişiklik yaptığımız parçalar garantili olup problem çıkarması durumunda ücretsiz olarak tekrar değiştirilmektedir.

Arnavutköy Petek Temizleme ekiplerimiz kombi, petek bakımı ve arızalarında profesyonel hizmet sunmaktadır. Konforlu bir kış geçirmek ve yüksek maliyetlerin önüne geçmek için cihaz ve petek bakımınızı aksatmamanız servis olarak size tavsiyemizdir.

Whatsapp Mesaj At
0537 737 9460